Вернуться   Кияне.com - Городской Форум Киева > Объявления > Продажа
Войти через OpenID
Loading
Карта Киева Правила Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны


Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме Опции просмотра
Старый 26.06.2011, 16:29   #1
Прохожий
 
Регистрация: 26.06.2011
Адрес: Киев
Сообщений: 1
Репутация: 0
Пол: Девушка
По умолчанию Продажа книг

1) Сторубльов О. І., Бєсєдіна Л. М.
Підготовка рукописів до видання.

Методичний посібник. Видання 2-е, перероблене і доповнене. – К. : Логос, 250 с.

Викладено основні вимоги державних стандартів, нормативних і директивних документів і положень із підготовки й оформлення авторських текстових оригіналів та ілюстрацій, правила роботи з ними у процесі підготовки рукопису, використано особистий досвід підготовки видань. Містяться відомості про структуру і рубрики видань, методику підготовки елементів рукопису.
Наведено вимоги, правила оформлення і практичні рекомендації по підготовці основного тексту авторського оригіналу (таблиць, переліків у тексті, бібліографічних посилань і списків літератури, цитат, формул, власних назв, уживання термінів, чисел і знаків, одиниць фізичних величин, текстів довідкового характеру).
Дані загальні вимоги і правила оформлення авторських оригіналів усіх видів ілюстрацій та окремих видів ілюстрацій (рисунків, креслень, схем, графіків, діаграм тощо).
Узагальнено досвід підготовки до видання навчальної літератури і наукових публікацій.
Для авторів і авторських колективів із метою надання допомоги у підготовці рукописів до видання. Може бути також корисно для студентів, слухачів, курсантів вищих навчальних закладів при підготовці курсових, кваліфікаційних, дипломних робіт.
Ціна- 60 грн.

2) Бєсєдіна Л. М., Сторубльов О. І.
Підготовка та захист кваліфікаційних, дипломних робіт.

Методичний посібник. Видання 2-е, перероблене і доповнене. – К. : Логос, 97 с.

Наведені основні вимоги до змісту й оформлення квалiфiкацiйних, дипломних робіт з урахуванням нормативних положень, структурнi елементи кваліфікаційних, дипломних робіт.
Подано конкретні практичнi рекомендацiї з пiдготовки, оформлення та захисту квалiфiкацiйних (дипломних) робiт дипломанта-ми: опрацювання лiтературних джерел, написання тексту, підготовка табличних та iлюстративних матерiалiв; зазначено порядок пiдготовки робіт, доповіді та презентації до захисту, процедуру захисту перед Державною екзаменацiйною комiсiєю, оцінювання робіт.
У посібнику подано методичні рекомендації з підготовки та захісту: для бакалаврiв – квалiфiкацiйних (випускних) робіт, для спецiалiстiв – дипломних робіт, для магiстрiв – магiстерських квалiфiкацiйних (випускних) робіт, але для зручності користування даним методичним посібником у деяких випадках вказано лише дипломні роботи.
Розраховано на студентів-випускників і науково-педагогічних працівників – керiвникiв дипломних робiт.
Ціна- 40 грн.

3) Бєсєдіна Л. М., Сторубльов О. І.
Педагогічна майстерність, активні методи навчання та методична робота у навчальних закладах.

Методичний посібник. Видання 2-е, перероблене і доповнене. – К. : Логос, 205 с.

Надано практичні рекомендації щодо вдосконалення педагогічної майстерності науково-педагогічних працівників, підвищення педагогічної культури, ведення методичної роботи, становлення викладачів-початківців, підготовки конкретних методик викладання дисциплін.
Наведено принципи, методи та прийоми активізації навчально-пізнавальної діяльності, методи та форми активного навчання (імітаційні ігрові й неігрові, не імітаційні, проблемне навчання, дистанційна освіта і дистанційне навчання), розглянуто питання інформатизації навчання тощо.
Розраховано на науково-педагогічних працівників.
Ціна- 55 грн.

4) Сторубльов О.І., Бєсєдіна Л. М.
Моделі діяльності викладача.

Методичні рекомендації. ?Альбом таблиць формату А3. – К. : Логос, 13 с.

Методичні рекомендації підготовлені з урахуванням досвіду роботи викладачів вищих навчальних закладів України. В них подані моделі діяльності викладача при проведенні різних видів навчальних занять. Моделі містять основні положення, критерії та рекомендації, які є загальними для всіх навчальних дисциплін, систему прийомів і способів дій викладача, що сприяють правильному поданню інформації, ефективній організації навчальної діяльності студентів, активізації їх пізнавальної діяльності, методично правильному використанню технічних засобів навчання та наочних навчальних посібників. створенню позитивного емоційного настрою на заняттях.
Побудова моделей за принципом полярності зручна, оскільки викладачеві даються не тільки зразки правильної нормативної поведінки та діяльності, але й зазначаються ті моменти, яких він повинен уникати. Для цього моделі поведінки умовно названі “позитивно” і “негативно”.
Перше видання підготовлено у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, тому у методичних рекомендаціях дані деякі елементи військової статутної поведінки. У вищих навчальних закладах навчаються і слухачі, і курсанти, і студенти, але для зручності користування моделями вказуються лише студенти.
Моделям діяльності викладача передують рекомендації з формування педагогічної майстерності, пам’ятка для викладача-початківця, пам’ятка для керівника викладача-початківця.
Призначені для аспірантів, ад’юнктів, викладачів навчальних закладів.
Ціна- 25 грн.

Тел. 093 080-28-18; 097 336-13-01
elen вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Метки
книги, книга

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.
Trackbacks are Вкл.
Pingbacks are Вкл.
Refbacks are Выкл.Текущее время: 23:11. Часовой пояс GMT +3.Яндекс.Метрика
В гостях у Кати

Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2020, vBulletin Solutions, Inc. Перевод:
SEO by vBSEOzCarot